Menu Close

Gausus būrys mokyklos pūtikų dalyvavo festivalyje „JONAVA – 2021“.

Gegužės 8 dieną Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje įvyko XIII respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pūtikų festivalis „JONAVA – 2021“. Festivalyje dalyvavo Kauno, Kėdainių, Kalvarijos, Ukmergės Alytaus, Kaišiadorių ir Raseinių meno ir muzikos mokyklų moksleiviai. Raseinių meno mokyklą atstovavo fleitininkių kvintetas: Gabrielė Baltrušaitytė, Goda Lukoševičiūtė, Barbora Šaltytė, Urtė Gylytė (mokytoja A. Nikžentaitienė), varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis: Adomas Krištapavičius, Paulius Švagždys, Gustas Gedrimas, Lukas Jaškauskas, Herkus Pluščiauskas, Nojus Gedrimas  (mokytojas V. Dabžanskis), Ariogalos skyriaus saksofonininkų kvintetas: Astijus Stašinskis, Jokūbas Šiaudikis, Dominykas Abakanavičius, Gytis Navakauskas (mokytojas A. Krištapavičius. Visi moksleiviai ir mokytojai už sėkmingą pasirodymą festivalyje apdovanoti padėkomis.

Asta Nikžentaitienė, fleitos mokytoja  
Skip to content