Menu Close

Grojome Savivaldos dienoje

   Spalio 10 d. minima Vietos savivaldos diena, kuri yra ne tik savivaldybių tarnautojų profesinė šventė. Kartu tai ir visų žmonių šventė, įprasminanti savivaldybės teisę laisvai ir savarankiškai tvarkytis pagal Lietuvos įstatymus.

   “Gerbiami Savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai, Raseinių rajono savivaldybės gyventojai! Nuoširdžiai sveikiname Jus Vietos savivaldos dienos proga, linkime tarpusavio susiklausymo dirbant komandoje, sveikatos, sielos ramybės, neišsenkančios energijos, naujų idėjų, prasmingų darbų, asmeninės laimės Jums ir Jūsų šeimoms” – sveikino Savivaldybės meras Algirdas Gricius. ( šaltinis www.raseiniai.lt)
Pasveikino ir meno mokyklos smuikininkių ansamblis (mokytoja Eligija Dobilaitienė) ir mokytoja Stanislava Vežbavičienė su soliste Emilija Bagdonaite. Atliko keletą kūrinių.

duetas

Skip to content