Menu Close

„Bohemiškas Helovyno Šou – 2019“ Ariogalos skyriuje

2019 m. spalio 22 dienos vakarą, prieš mokinių rudens atostogas, Meno mokyklos Ariogalos skyriaus koncertų salėje įvyko linksmas, pilnas garso iš šviesos efektų renginys „Bohemiškas Helovyno Šou – 2019“, kurį organizavo fortepijono klasės vyresnioji mokytoja Alina Skirmantaitė – Ivoškienė ir mokiniai. „Bohemiškas Helovyno Šou“ meno mokykloje – tai kūrybiškai, švelniai ir su humoru pateiktas muzikos, dailės bei šokio sintezės projektas. Tai lyg mažasis muzikinis teatras, kuriame mokiniai groja, vaidina, šoka, atskleidžia dailės bei scenografijos dizaino talentus. Šis renginys nėra tradicinis, dažnai ne visiems priimtinas dėl savo istorinio konteksto, tačiau į viską žiūrima iš meninės pusės, o veiksmo siužetai sukuriami remiantis muzikinės programos turiniu ir kūrybinėmis idėjomis.
Renginio muzikinėje programoje dalyvavo mokytojų – Alinos Skirmantaitės-Ivoškienės (fortepijonas), Džiuljetos Banienės (fortepijonas), Danguolės Gudžiuvienės (smuikas), Kristinos Saigūnės (akordeonas) ir Arūno Krištapavičiaus (klarnetas, saksofonas) paruošti mokiniai. Sceną ir mokyklą renginiui papuošė – muzikos ir dailės skyriaus mokiniai kartu su mokytoja Alina.

                     Alina Skirmantaitė-Ivoškienė, fortepijono mokytoja

 

Skip to content