Menu Close

II tarpmokyklinis jaunųjų pianistų konkursas „Mokyklos spalvos“

2023 m. vasario 2 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokiniai dalyvavo II  tarpmokykliniame jaunųjų pianistų konkurse „Mokyklos spalvos“, kurį organizavo Kauno 1- oji muzikos mokykla. Mokinius konkursui paruošė vyr. mokytojos Alina Skirmantaitė – Ivoškienė ir Džiuljeta Banienė.

Konkursas vyko Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos akademijos konferencijų salėje. Konkurse ypatingas dėmesys buvo skirtas kūrinio pristatymui: vieni mokiniai labai vaizdingai nupasakojo apie ką yra atliekamas kūrinėlis, ką įsivaizduoja grodami, kiti mokiniai atsinešė savo kūrinį atvaizduojantį piešinį, dar kiti kūrinį pristatė dainomis, eilėraščiais, šokiu. Kūrybiškumui nebuvo ribų, visus lydėjo gera ir džiugi nuotaika.

Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokiniai po sėkmingų pasirodymų buvo apdovanoti laureatų diplomais ir medaliais.

 Alina Skirmantaitė – Ivoškienė, vyr. fortepijono mokytoja
Skip to content