Menu Close

Jaunųjų pianistų fortepijoninės muzikos festivalis „Linksmosios melodijos“

2023 metų kovo 24 dieną, Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykloje vyko III respublikinis jaunųjų pianistų fortepijoninės muzikos festivalis „Linksmosios melodijos“.
Iš Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus dalyvavo mokytojos Alinos Skirmantaitės – Ivoškienės fortepijono klasės mokiniai: Eva Nagreckytė, Austėja Masteikaitė, Lukrecija Juodytė, Viltė Miškinytė (1 kl.), Nida Šiaudikytė (4 kl.), Mila Špokaitė, Nedas Jusis (5 kl.), Domas Vasiliauskas (6 kl.) ir mokytojos Džiuljetos Banienės fortepijono klasės mokiniai: Dajus Giedraitis, Adrija Giedraitytė, Tėja Džiaugytė (1 kl.), Tautvilas Šukevičius (4 kl.).
Nors festivalio koncerto dalyvių buvo labai daug, renginys neprailgo ir džiugino širdis linksmiausiais muzikos garsais. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.
Po festivalio mokiniai lankėsi teatralizuotoje ekskursijoje po Pakruojo dvaro muziejų, grožėjosi dvaro vidaus interjeru, klausėsi įdomaus gido pasakojimo, o drąsiausieji net išmėgino dvaro šokių salės senovinio fortepijono skambesį.
Skip to content