Menu Close

III respublikinis styginių instrumentų festivalis – konkursas „Romantikų įkvėpti“

2019 m. sausio 26 d. Trakų meno mokykloje vykusiame III respublikiniame styginių instrumentų festivalyje-konkurse „Romantikų įkvėpti“ dalyvavo Raseinių meno mokyklos mokiniai ir mokytojos: Emilija Maciukevičiūtė (smuikas), Danielė Aleksaitė (smuikas), Emilija Bagdonaitė (smuikas), Gabija Žemaitytė (smuikas), Justina Žemaitytė (violončelė), atliko C. Saint Saens „Gulbė“ (mokyt. J. Turčinskienė, akomp. S. Krečkauskienė).

Rugilė Kleinauskaitė (smuikas), Karolina Gedrimaitė (smuikas), Emilija Kuzminskaitė (smuikas), Gabija Miežinytė (fortepijonas) atliko Ž. Metalidi „Elegija“ šio konkurso C1grupėje tapo diplomantėmis (mokyt. E. Dobilaitienė, G. Gudaitienė).

B1 grupėje Lyja Germanavičiūtė (smuikas), Vėja Germanavičiūtė (fortepijonas) atliko A. Aleksandrov „Aria“ (mokyt. J. Turčinskienė, L. Juodytė) ir tapo laureatėmis.

Po renginio džiaugėmės nuostabiais žiemos vaizdais senuosiuose Trakuose.

 Mokytojos: Gintarė Gudaitienė ir Eligija Dobilaitienė

  

 

Skip to content