Menu Close

Integruota muzikos istorijos ir fortepijono pamoka „Romantizmas mūsų kasdienybėje“

2023 m. lapkričio 28 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokiniai sudalyvavo netradicinėje – integruotoje muzikos istorijos pamokoje „Romantizmas mūsų kasdienybėje”, atliko savo fortepijono kūrinėlius, šiek tiek apie juos papasakojo. Buvo kiek nedrąsūs, tačiau atsiskleidė labai gražios mokinių mintys. Buvo puiki koncertinė praktika. Kas svarbiausia – meno mokykloje mokomasi ne tik muzikos, bet ir apie muziką. Kas reiškia – ne tik groti, bet ir suprasti atliekamą kūrinį, jos siunčiamą žinutę, geriau perteikiant kompozitoriaus kūrimo laikmetį ir susipažįstant su pačiu kompozitoriumi, jo kūrybos bruožais.

Labai gražiai pamoką vedė muzikos istorijos mokytoja Danguolė Gudžiuvienė, grojo mokytojos Alinos Skirmantaitės – Ivoškienės  ir mokytojos Džiuljetos Banienės fortepijono – 5 ir 7 klasės mokiniai.

 

Skip to content