Menu Close

Integruota pamoka – edukacinė dailės ir fortepijono klasių Užgavėnių šventė „Išvykim žiemą kūrybingai“

2023 m. vasario 21 d. Ariogalos skyriuje vyko integruota L. Raginskienės dailės klasės ir A. Skirmantaitės – Ivoškienės fortepijono klasės atvira pamoka – edukacinė Užgavėnių šventė „Išvykim žiemą kūrybingai“. Dalyvauti galėjo visi norintys Meno mokyklos įvairių specialybių mokiniai. Muzikos, dailės ir šokio specialybių mokiniai kartu piešė, klijavo pasirinktus Užgavėnių personažus, kaukes, o vėliau visi kartu dainavo ir šoko lietuvių liaudies sutartinę „Išvedė ožį“. Mokiniai į šventę atėjo pasipuošę Užgavėnių tematika, o tai dar labiau padėjo sukurti gerą, šventišką nuotaiką. Galiausiai visi pasigrožėję savo atliktais darbais, vaišinosi atsineštais blynais bei kitais skanumynais.

 

Skip to content