Integruotas dailės ir fortepijono klasių šventinis renginys teatralizuotas koncertas „Jaukios Kalėdos prie židinio“ Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje

2023 m. gruodžio 15 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje vyko integruotas mokytojos Lijanos Raginskienės dailės klasės ir mokytojos Alinos Skirmantaitės – Ivoškienės fortepijono klasės teatralizuotas kalėdinis koncertas „Jaukios Kalėdos prie židinio“.

Koncertą vedė dailės ir fortepijono 6 – 7 klasės mokinės. Muzikavo ne tik pianistai, šoko, grojo ir dainavo dailės klasės mokinės, o koncerto pabaigoje visus koncerto dalyvius ir svečius nudžiugino netikėtai pasirodęs Kalėdų senelis su Gero vaiko diplomais ir dovanomis. Netrūko smagaus juoko, visų širdis aplankė džiaugsmas ir gerumas.