Menu Close

Integruotos dailės pamokos „Advento sutemų skaitymai” ir iliustracijų kūrimas

Pirmąją Advento savaitę pravesta integruota dailės pamoka „Advento sutemų skaitymai”
Mokytojos Ginos Kozikienės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje. Kalbėjome apie Adventą ir Advento vainiko atsiradimo istoriją, klausėmės bibliotekininkės pasakojimo, skaitymo kalėdinės istorijos, giesmelės, atlikome užduotėles, minėme mįsles apie gamtą, kūrėme kalėdinius darbelius, vaišinomės arbata ir linkėjome vieni kitiems laimės, vilties, džiaugsmo, šypsenų, dovanų, ramaus laukimo laiko.
Dar kartą prisiminėme, kad Advento ir Kalėdų laikotarpiai turtingi gražiais papročiais ir tradicijomis.
 
Kalėdų šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai tikrai nuostabus laikas, kai žodźiai įsikūnija vaikų piešiniuose, kai skaitomos knygos atgyja, kai norisi gyvenimo dovanas dalinti ir mokytis dźiaugtis akimirka. Gyva akimirka – gimsta naujas kūrinys su savita menine išraiška, emocija.
Antrąją Advento savaitę mokytojos Gintarės Norkienės mokiniai, pagal bibliotekoje esamas knygas, iliustravo eilėraščius apie žiemą, Kalėdų giesmeles. Tekstai persikėlė į piešinius. Derėjo literatūros ir dailės integravimo visuma.
Projektą vykdė bibliotekininkė Dalia Margevičienė ir dailės mokytoja Gintarė Norkienė.
 
Dalia Margevičienė, bibliotekininkė
 
Skip to content