Menu Close

Iš festivalio-konkurso „Pavasario trimitai 2022“ grįžome su Laureatų diplomais

Kovo 30 dieną Plungės Mykolo Oginskio menų mokykloje vyko XII tarptautinis virtualus vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių festivalis-konkursas „Pavasario trimitai 2022“, skirtas atkurtos Plungės muzikos mokyklos 60-mečiui.
Solistų C kategorijoje I laipsnio diplomu įvertinta 4 klasės fleitininkė Urtė Gylytė (mokytoja A. Nikžentaitienė, koncertmeisterė S. Krečkauskienė), III laipsnio laureato diplomą B kategorijoje pelnė 3-4 klasių fleitininkų sekstetas: Urtė Gylytė, Gustė Vitkutė, Austėja Butkutė, Mantas Vaičekauskas, Adelė Maslauskaitė, Agnieška Aukštakytė (koncertmeisterė V. Dauknaitė), I laipsnio diplomu D kategorijoje apdovanotas 4-8 klasių fleitininkių kvintetas: Goda Lukoševičiūtė, Gabrielė Baltrušaitytė, Barbora Šaltytė, Urtė Gylytė (mokytoja A. Nikžentaitienė).
III vietos laureato diplomą C kategorijoje pelnė saksofonininkų kvartetas: Kostas Borkertas, Rosvaldas Paukštys, Justas Abromavičius (mokytojas Alfonsas Rukas).
Solistų saksofonininkų B1 kategorijoje III vietos laureato diplomą pelnė Dovilė Račaitė (mokytojas A. Krištapavičius, koncertmeisterė V. Dauknaitė).
Klarnetininkų trio: Benas Antanavičius, Kostas Elzbergas ir mokytojas A. Krištapavičius A kategorijoje pelnė III vietos laureato diplomą. Varinių pučiamųjų instrumentų B kategorijoje II vietos laureato diplomą pelnė Gustas Gedrimas (mokytojas V. Dabžanskis, koncertmeisterė S. Krečkauskienė).
Varinių pučiamųjų kvintetas: Adomas Krištapavičius, Dominykas Guntarskis, Herkus Pluščauskas, Nojus Gedrimas ir mokytojas V. Dabžanskis pelnė B kategorijoje III vietos laureato diplomą.
Varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis: Dominykas Guntarskis, Herkus Pluščauskas, Adomas Krištapavičius, Lukas Jaškauskas, Paulius Švagždys, Gabrielius Čiapas, Titas Krūgelis, Julius Armoška, Nojus Gedrimas ir mokytojas Vaidas Dabžanskis B kategorijoje pelnė III vietos laureato diplomą.
Skip to content