Menu Close

Šiluvos skyrius

Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriuje muzikos meno ir kultūros pažinimo mokoma daugiau nei 30 metų.

Nuo 1986 iki 2015 metų skyriuje dirbo muzikos mokytoja Marytė Miliauskaitė, 2011-2018 metais mokytoja Jolita Oržekauskaitė, šiuo metu dirba mokytojas Saulius Jankeliūnas.

Skatinant domėjimąsi profesionaliąja muzika, plečiant vaikų ir jaunimo muzikavimo  galimybes ir pažintį su muzikos instrumentais, buvo organizuoti teminiai koncertai, popietės Šiluvos gimnazijos bendruomenei: ,,17 pavasario akimirkų“, ,,Mažųjų velykėlės“, ,,Pavasaris su muzika“ ir kt. Dalyvauta ir respublikiniuose jaunųjų pianistų ir atlikėjų festivaliuose ‚,Skambioji pjesė“, „Skambioji gaida“, „Draugų vasara“, respublikiniame vaikų ir jaunimo festivalyje ,,Giesmių giesmelė“, jaunųjų pianistų festivalyje-maratone ir kt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content