Menu Close

Išvyka į kino centrą

    Kalėdos – graži, jauki, kupina stebuklingų įspūdžių šventė, kurios laukia visi, ir dideli, ir maži. Šiai šventei daugelis ruošiasi visą gruodžio mėnesį, o kiti ir dar ilgiau. NVŠ programos „Kūrybinės dirbtuvės“ (mokytoja K.Grockytė) mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios gražios šventės, todėl ir gruodžio mėnesio pamokose kalėdinė nuotaika mus vis aplankydavo.

NVŠ programos „Kūrybinės dirbtuvės“ vyresnieji mokiniai (dailės klasė, mokytoja K.Grockytė) kartu su kitais RMM Ariogalos filialo mokiniais (fortepijono klasė,  mokytoja A.Skirmantaitė) vyko į Kauno kino centrą „Romuva“. Kūrybinių dirbtuvių metu mokiniai susipažino su įvairiomis animacijos kūrimo technikomis, žiūrėjo informacinius – mokomuosius filmukus, vėliau susiskirstę į komandas, naudodami įvairias kanceliarines priemones (plastelinas, pieštukai ir kt.) ir skaitmeninius fotoaparatus kūrė filmukus kalėdine tematika. Sukurtuose filmukuose buvo galima pamatyti kaip didžiulis didelių akių voras suvalgo eglutę, kaip Elfas su  Kalėdų seneliu žaidžia su dovanomis, ten ir sniego senis rinko pilną vežimą dovanų arba kaip Grinčas mėgino pavogti bent vieną dovanėlę. Visi šie sukurti filmukai tik sustiprino mūsų džiaugsmą laukti artėjančių švenčių. Po filmo kūrimo, pasidabinę žaismingomis šventinėmis dekoracijomis, visi dalyvavome kalėdinėje fotosesijoje, žiūrėjome senosios animacijos filmukus, gėrėme šiltą arbatėlę. Iš Kauno kino centro “Romuva” mokiniai keliavo į meno galeriją „Aukso pjūvis“ ir apžiūrėjo ten veikiančias parodas. Žinoma nepraleidome progos ir aplankėme meniškąją Kauno eglutę.

NVŠ programos „Kūrybinės dirbtuvės“ jaunesnieji mokiniai gruodžio mėnesio pamokas leido kūrybingai, darbingai bei linksmai. Gamino neįprastus, bet labai gražius, spalvingus žaisliukus panaudojant molį, odos atraižas, sagas ir kt. medžiagas. Gamino ir  išnykstančius žaisliukus: lipdė iš sniego žaisliukų ir dovanų formas, vėliau jas dažė ryškiausiomis spalvomis. Vaikams buvo taip smagu, kad net  gnaibantis  nosytes šaltukas buvo nebaisus.  O kaip gi Kalėdos be Sniego senio? Pūsdami spalvotus muilo burbulus ant popieriaus lapo vaikai išmargino ir jį.

Raseinių meno mokyklos

Ariogalos filialo mokytoja Kristina Grockytė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Skip to content