Menu Close

Išvyka į Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą

Gegužės 20 d. Ariogalos skyriuje pamokos vyko kitaip ir kitoje aplinkoje. Vykome į Vilnių, į Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro sezono pabaigos koncertą Nacionalinėje filharmonijoje. Gėrėjomės Vilniaus senamiesčiu, aplankėme Aušros vartus, Pilies g., Katedrą, šv. Onos ir Bernardinų bažnyčias, Bernardinų sodą, Paupio turgų, Užupio respubliką. Nepasigailėjome užsukę į modernaus ir šiuolaikinio meno galeriją „Menų tiltas” ir gavome informatyvią pamoką apie meną iš galerijos vadovo Edvido Žuko. Buvome sužavėti talentingos dailininkės Rūtos Jusionytės „Pereiti blogį” darbų pristatymu.

Vakaro laikas buvo skirtas muzikos pamokai. Galėjome gėrėtis  Alexander Paley virtuoziškumu, kuris atliko E. Grygo koncertą fortepijonui a-moll, op.16. Gyvo muzikos klausymo ir susikaupimo reikalaujanti G. Mahlerio simfonijos Nr. 9 paskutinės natos privertė sulaikyti kvėpavimą. Tokia buvo pamoka, pagilinusi mūsų motyvaciją. Norėtųsi vėl sugrįžti į kitas koncertų sales su tokia šiluma, tokiomis ovacijomis!

Dėkojame Meno mokyklos direktorei Ramintai Sakavičienei už transporto finansavimą.

  Danguolė Gudžiuvienė, ekskursijos organizatorė
Skip to content