Menu Close

Išvyka į Slavską

Šių metų gegužės 18-19 d. vykome į Kaliningrado srities Slavsko mieste organizuotą tarptautinį ansamblių koncertą ,,Mes kartu". Koncertavome senoje miesto kirchėje, kurioje vyksta įvairūs kultūriniai renginiai. Koncerte dalyvavo Raseinių meno mokyklos pučiamųjų skyriaus trimitininkai – Adomas Krištapavičius, Tautvydas Jokubauskas, Ugnė Gvazdauskaitė (mokyt. Vaidas Dabžanskis), klarnetistai – Tadas Bajorinas, Robertas Laurynas (mokyt. Arūnas Krištapavičius) ir saksofonistai – Kostas Borkertas, Rosvaldas Paukštys, Pijus Šapalas  (mokyt. Alfonsas Rukas), Slavsko, Jasnoje ir Bolšakovo muzikos mokyklų moksleiviai ir mokytojai.

Dalyvavimas tarptautiniame koncerte „Mes kartu“  buvo bendradarbiavimo ir draugystės pradžia.

        

                                                                               

 

 

Skip to content