Menu Close

Įvyko konkursas „Padovanok miestui atviruką. Tapk gimtadienio dalimi“

Netrukus švęsime Raseinių miesto jubiliejų. Šios progos įkvėpta Raseinių rajono kultūros centro režisierė Laimona Liauškienė sugalvojo konkursą Raseinių rajono mokiniams „Padovanok miestui atviruką. Tapk gimtadienio dalimi“. Šią idėją įgyvendinti ir organizuoti ėmėmės bendradarbiaudamos trys Raseinių r. įstaigos: Raseinių meno mokykla vyr. dailės mokytoja Gina Kozikienė, RRKC atstovė L. Liauškienė ir Raseinių švietimo pagalbos tarnybos atstovė metodininkė Valdonė Balčaitienė. Raseinių r. ugdymo įstaigoms buvo išplatintas kvietimas dalyvauti konkurse ir nupiešti atviruką savo miestui.
Į Raseinių meno mokyklą buvo pristatyti 52 darbai, konkursui įsijungė 8 rajono mokyklos:
Ariogalos gimnazija (pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Aldona Zajančkauskienė), Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija (dailės, technologijų, braižybos vyr. mokytoja Irena Kliknienė), Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (dailės mokytoja metodininkė Rasa Tytmonaitė), Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija (pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Rita Goleckienė, dailės mokytoja metodininkė Donvina Dambrauskaitė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Vida Petrauskienė), Raseinių Šaltinio progimnazija (pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Renata Simonavičienė), Girkalnio pagrindinė mokykla (dailės mokytoja Dalia Rapalytė), Raseinių rajono kultūros centras, dailės studija (dailės mokytoja Dalia Rapalytė), Raseinių meno mokykla (dailės mokytoja metodininkė Gintarė Norkienė, vyr. dailės mokytoja Gina Kozikienė).
Labai džiaugiamės, jog konkurse sudalyvavo ir dvi suaugusios moterys, kurios nepretendavo į laureatus, tačiau nupiešė ir išsiuvinėjo atvirukus Raseiniams.
Iš visų šių darbų atrinkti 7 geriausi atvirukai. Nugalėtojais tapo:
Deimantė Tautkutė, 16 m.
Inesa Masulevičiūtė, 18 m.
Rugilė Misiūtė, 16 m.
Vakarė Bautronytė, 8 m.
Liepa Petrokaitytė, 9 m.
Lukas Klimaitis, 8 m.
Orinta Masiulytė, 13 m.
Dėkojame visiems dalyviams, juos parengusiems mokytojams ir visus kviečiame į konkurso atvirukų ekspoziciją bei nugalėtojų apdovanojimus, kurie vyks Raseinių miesto jubiliejaus šventės renginių ciklo metu, liepos 2 d. 13 val. Raseinių miesto Maironio parke. Taip pat virtualią ekspoziciją galėsite pamatyti šia proga sukurtame video už kurį esame dėkingi RRKC garso įrašų studijos vadovui Raimundui Tarvydui.
Iki susitikimo liepos 2 dieną Maironio parke!
 
Gina Kozikienė,  Raseinių meno mokyklos vyr. dailės mokytoja

Skip to content