Menu Close

Jaunieji dailininkai – konkurso „Didysis Grand Pas“ nugalėtojai

Raseinių meno mokyklos mokiniai dažnai dalyvauja įvairiuose konkursuose ir projektuose. Mano, kaip dailės mokytojos, tikslas – mokinius supažindinti su įvairia kūryba, rūpintis, kad jie plėstų akiratį, galėtų įsivertinti savo gabumus, pasilyginti su kitais. Pagal galimybes vykstame į kitus rajonus arba dalyvaujame konkursuose nuotoliu siųsdami kūrybinius darbus, paskui aptariame mūsų trūkumus, siekiamybes ir tobulinimosi galimybes. Kadangi esame meno mokyklos bendruomenė, stengiamės dalyvauti vieni kitų organizuojamuose ne tik dailės renginiuose, bet ir koncertuose, kolegų vykdomose edukacijose ir kt.
Šį kartą su jaunaisiais dailininkais studijavome šokio judesių įvairovę, melodijas ir ritmus dailėje ir dalyvavome tarptautiniame jaunųjų dailininkų ,,Didysis Grand Pas“ (,,Didysis šokis“) konkurse, kurį organizavo Kauno dailės gimnazija. Konkursas vyko keliais etapais, į pirmąjį elektroniniu paštu nusiuntėme 8 mokinių piešinius. 3 mokinių darbai pateko į antrąjį etapą ir komisijai pateikėme originalius vaikų piešinius. Mokinių darbai įvertinti labai gerai: Elena Baltrušaitytė (16 m.) tapo laureate, Kajus Mordasas (13 m.) ir Augustė Ragalskytė (16 m.) skirtingose amžiaus grupėse užėmė antrąsias vietas. Sausio 14 dieną mokiniai buvo pakviesti į Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklą dalyvauti iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje.
Dėkoju savo mokiniams už iniciatyvumą, neblėstantį norą kurti, bedradarbiauti. Taip pat esu dėkinga tėveliams už tai, kad mokinius nuvežė į renginį, už palaikymą ir skatinimą meno srityje.
 
Gina Kozikienė, dailės mokytoja
 
Skip to content