Menu Close

Jaunųjų atlikėjų konkursas Ariogaloje

Šiais metais vasario penktą dieną įvyko penktasis jaunųjų atlikėjų techninės pjesės konkursas „Jaunieji virtuozai“, kurį organizavo vyresnioji mokytoja Džiuljeta Banienė.

Renginyje dalyvavo – pianistės, smuikininkės, akordeonininkė bei klarnetininkas. Mokinius ruošė mokytojai: Alina Skirmantaitė ir Džiuljeta Banienė (fortepijono klasė), Danguolė Gudžiuvienė (smuiko klasė), Danutė Nedzinskienė (akordeono klasė), Arūnas Krištapavičius (pučiamųjų klasė).

Konkursą vedė mokyklos absolventė, šių metų nuolatinė renginių vedėja Algimantė Ambrulaitytė.

Komisija  įvertino pačius ryškiausius, geriausius muzikantus. Laureato diplomai įteikti: pirmos klasės mokinėms – Skaistei Klizaitei – trečia vieta, Aurai Meironaitei –  antra vieta, Kamilei Venclovaitei – pirma vieta; antros klasės mokinei Evelinai Dubauskaitei – antra vieta, trečios klasės mokinėms: Saulenei Piragytei – trečia vieta, Kamilei Kringelytei – antra vieta; ketvirtos klasės mokinėms: Klaudijai Juodytei – trečia vieta, Klaudijai Petrauskaitei -pirma vieta ir penktos klasės mokinei Gabijai Laurinavičiūtei – antra vieta.

Nominacijomis apdovanoti šie laimėtojai: Evelina Stanevičiūtė – („Tvarkingiausias atlikimas“), Eliza Aputytė-  „Sėkmingiausias debiutas“, Aura Vaitkutė – „Dinamiškiausias kūrinys“, Liepa Stanevičiūtė – „Paklydę pirštukai“, Viltė Piragytė – „Meniškiausias pasirodymas“, Aistė Laurynaitytė -„Nuoširdžiausias pasirodymas“, Sairida Stankutė – „Pažangiausia atlikėja“, Paulina Veličkaitė -„Sceniškiausia atlikėja“, Ada Stanionytė -„Lyriškiausia melodija“, Gabija Veličkaitė – „Lyriškiausia melodija“, Austėja Kacucevičiūtė – „Išradingiausias atlikimas“, Gabija Kaupaitytė – „Drebantys pirštukai“, Ema Andriuškaitė -„Mikliausieji pirštukai“, Matas Algimantas Kruvelis –  „Dėmesį prikaustęs pasirodymas“.

Pastebėti pačius ryškiausius vakaro atlikėjus bei įteikti nominacijas padėjo mokyklos absolventai: Austėja Dapkutė, Jomantė Ambrazaitė, Faustina Andriuškaitė,  Algimantė Ambrulaitytė, Kornelijus Krūgelis ir Gina Gustaitė.

Pasibaigus konkursui,  jaunieji muzikantai dalinosi įspūdžiais, o mokyklos absolventai džiaugėsi bendravimu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Skip to content