Menu Close

„Jaunieji fortepijono lyderiai 2015″

Gegužės 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje įvyko II-asis respublikinis konkursas „Jaunieji fortepijono lyderiai 2015“, kuriame dalyvavo Raseinių meno mokyklos mokinys Domantas Pranckūnas (mokytoja ekspertė dr. Jūratė Daugėlienė). Ryškiausi 43 Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijai priklausančių muzikos (meno) mokyklų jaunieji pianistai varžėsi aštuoniose amžiaus kategorijose. Pirmenybė dalyvauti konkurse buvo teikiama mokiniams, turintiems daugiau laimėjimų respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose. Atrinktųjų tarpe – Domantas, kuris šio konkurso VII kategorijoje iškovojo laureato vardą (I vieta).

Teko varžytis su išskirtinai didelę muzikinę biografiją turinčiais mokiniais. Vertinimo komisijos darbe dalyvavo VDU Muzikos akademijos dekanas doc. dr. Saulius Gerulis, VDU Muzikos akademijos Fortepijono katedros docentė Jūratė Šleinytė, VDU Muzikos akademijos Fortepijono katedros lektorius Donaldas Račys, Kauno J. Gruodžio konservatorijos mokytoja ekspertė Vita Karužaitė.

Domantas, respublikinių jaunųjų pianistų konkursų laureatas, diplomantas, šiais metais baigia Meno mokyklą. Konkursas „Jaunieji fortepijono lyderiai 2015“ buvo neeilinis: vyko įspūdingoje Filharmonijos koncertų salėje, teko groti Steinway & Sons fortepijonu, iškovotas laureato vardas, prizas. Prestižiniame jaunųjų pianistų konkurse pelnytas aukštas įvertinimas sėkmingai vainikavo septynerių metų mokinio ir mokytojos darbą.

Mokytoja ekspertė dr. J. Daugėlienė, fortepijono sk. vedėja

2 (2) 3

Skip to content