Menu Close

Jaunųjų pianistų festivalis „Pavasario mozaika”

Gegužės 10 d. Meno mokykloje vyko jaunųjų pianistų festivalis „Pavasario mozaika”. Renginio tikslas – ugdyti sceniškumo kompetencijas. Jaukiame susitikime mokiniai mokėsi suvaldyti scenos jaudulį, analizuoti savo atlikimo rezultatus. Dalyvavo dr. J. Daugėlienės, V. Dauknaitės, G. Gudaitienės, L. Juodytės, S. Krečkauskienės, J. Sederevičiūtės mokiniai. Visiems sekėsi labai gerai. Iš viso buvo 32 pasirodymai ir atliktų kūrinių skambėjo daugiau nei 36. Gautos gėlės ir plojimai kėlė nuotaiką ir drąsino.
Dėkingi Daliai Margevičienei už nuotraukas, Dainorai Bakutienei už bendradarbiavimą. 
Festivalį organizavo Jolanta Sederevičiūtė, fortepijono metodinės grupės vadovė ir fortepijono vyresnioji mokytoja Saulė Krečkauskienė.
Skip to content