Menu Close

Jaunųjų pianistų konkursas

2017 metų vasario mėnesio 23 dieną  Alytaus rajono meno ir sporto mokykloje (Dauguose) vyko keturioliktasis respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų seminaras-konkursas „Linksmos  natos“, kurio metu mokiniai atliko po vieną laisvai pasirinktą virtuozinio žanro kūrinį (džiazinę ar techninę pjesę, etiudą). Konkurse „Linksmos natos“ dalyvavo trisdešimt septyni jaunieji pianistai. Ketvirtų-penktų ir šeštų-devintų klasių jaunųjų pianistų tarpe savo pirštų miklumą, kūrinio interpretacijas demonstravo ir Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo jaunosios pianistės: Klaudija Petrauskaitė (5 klasė), kuri atliko kompozitoriaus Viktoro Majorovo virtuozinę pjesę „Tokatina“ ir Gabija Laurinavičiūtė (6 klasė), atlikusi Martos Mier „Tarantelą“. Konkursui ruošė mokytoja Džiuljeta Banienė. Abi mokinės buvo apdovanotos diplomų raštais. Po renginio dalyvių apdovanojimo, mokytojai turėjo galimybę tobulinti savo kompetencijas seminare-praktikume „Garso formavimas pjesių atlikime“. Tuo metu mokiniai dalyvavo lankstymo iš popieriaus praktiniame užsiėmime „Linksmų natų mozaika“ pristatyme, kurį vedė dailės mokytojas E. Ostrauskas.

Džiuljeta Banienė, Ariogalos filialo mokytoja

 

Skip to content