Jaunųjų pūtikų festivalis

Gegužės 5 d. Jonavoje nuskambėjo XI Kauno krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pūtikų festivalis, kuriame grojo moksleiviai iš Jonavos Janinos Miščiukaitės, Kalvarijos, Kėdainių, Kauno 1-osios, Raseinių meno bei kitų muzikos mokyklų.
Raseinių meno mokyklą atstovavo Ariogalos skyriaus saksofonininkai (mokyt. Arūnas Krištapavičius), klarnetininkas Nojus Globys (mokyt. Gintautas Grigalis, koncertmeisterė Jūratė Daugėlienė), fleitininkių kvartetas (mokyt. Asta Nikžentaitienė), saksofonininkų kvartetas (mokyt. Alfonsas Rukas) ir varinių pučiamųjų kvintetas (mokyt. Vaidas Dabžanskis ).
Festivalio pabaigoje visus maloniai džiugino Vilniaus universiteto pučiamųjų instrumentų orkestras „Oktava“ (vadovas A. Kučinskas).