Menu Close

Jubiliejinis X konkursas – festivalis „Pavasario trimitai“

Kovo 20 dieną Plungės Mykolo Oginskio mokykloje nuskambėjo Jubiliejinis X tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų ansamblių konkursas – festivalis „Pavasario trimitai“. Renginyje dalyvavo 30 įvairaus žanro kolektyvų (virš 200 vaikų ir jaunimo). Jaunuosius atlikėjus vertino kompetentinga komisija: pirmininkas Virgilijus Nemaniūnas (Klaipėda), nariai Volodymyr Derkach (Kijev), Jurgis Barakauskas (Klaipėda), Danielius Praspaliauskas (Vilnius), Rolandas Lukošius (Vilnius) ir Rita Urniežienė (Plungė). Kolektyvai pagal amžių buvo skirstomi į 5 kategorijas. A kategorijoje puikiai pasirodė varinių pučiamųjų kvartetas: A. Krištapavičius, D. Guntarskis, D. Bautronis, N. Gedrimas ir laimėjo 3 vietą – mokytojas V. Dabžanskis. Saksofonininkų kvartetas: K. Borkertas, P. Šapalas, R. Paukštys pelnė 3 vietą – mokytojas A. Rukas. B kategorijoje – fleitininkių kvintetas: G. Lukoševičiūtė, G. Baltrušaitytė, E. Mažeikaitė, R. Gylytė pelnė 2 vietą –  mokytoja A. Nikžentaitienė. C kategorijoje – fleitininkių trio: R. Gylytė, K. Ragaliauskaitė tapo diplomantėmis – mokytoja A. Nikžentaitienė. Toje pačioje kategorijoje pasirodė Ariogalos skyriaus  saksofonininkų kvartetas: Bajorėnas, D. Abakanavičius, G. Navakauskas – mokytojas A. Krištapavičius. Džiaugiamės laimėjimais, naujomis patirtimis, gražiu reginiu.

Asta Nikžentaitienė, pučiamųjų instrumentų metodinės grupės vadovė

  

Skip to content