Menu Close

Jungtinis jaunių choras Šimtmečio dainų šventėje

Liepos 6 d. Raseinių meno mokyklos Jungtinis jaunių choras, vadovaujamas mokytojų Giedrės Arlauskienės, Jūratės Daugėlienės, Eugenijos Kumpikevičienės, dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventės Dainų dienos koncerte „Vienybė težydi“. Jaunieji choristai žygiavo eisenoje iš Katedros aikštės į Vingio parką, dainavo kartu su 12 tūkstančių dainininkų iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Lietuvos žmones visame pasaulyje sveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Daugiatūkstantinis choras vieningai giedojo himną.

Finalinės dainos metu jaunieji dainininkai iš Raseinių meno mokyklos patyrė vieną įsimintiniausių akimirkų – jiems teko garbė dainuoti kartu su šalies Prezidente (žr. https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/26/218068/is-dainu-sventes-per-lietuva-nuskambejo-tautiska-giesme)

Jungtinis jaunių choras (jaunių choras (vad. G. Arlauskienė, E. Kumpikevičienė) ir “VIVAT CANTUS” jauniai (vad. J. Daugėlienė) Dainų šventei ruošėsi dvejus metus. Kolektyvinis abiejų chorų pasirodymas atrankoje buvo įvertintas I meninio pajėgumo kategorija.

Už galimybę Šimtmečio Dainų šventėje pasipuošti tautiniais kostiumais dėkojame merui Algirdui Griciui, vicemerei Gitanai Rašimienei ir Savivaldybės tarybai.

Jūratė Daugėlienė, mokytoja ekspertė

    

 

 

 
 
Skip to content