Menu Close

Jungtinis kalėdinis koncertas „Prie židinio stebuklų belaukiant…“

Žiema yra vienas iš nuostabių metų laikų, kai lauke šalta, o mus šildo židinys. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokiniai gruodžio mėnesio vakare šildė savo tėvelių širdis nuostabiais muzikos garsais. 2023 metų gruodžio 14 dienos vakarą vyko mokytojų Džiuljetos Banienės (fortepijono klasė), Akvilės Baliukonytės (akordeono klasė), Kazimiero Jušinsko (pučiamųjų klasė) mokinių jungtinis koncertas „Prie židinio stebuklų belaukiant…“. Šio koncerto programą puikiai papildė mokytojų Domo Ročkos ir Danguolės Raškevičienės mokiniai. Tai buvo vienas iš šventinių renginių, įsukęs Meno mokyklą į Kalėdinio koncertų maratoną.
Šis koncertas išsiskyrė savo žaismingomis nuotaikomis, puikiu fortepijono, akordeono, saksofono klasių mokinių muzikavimu. Džiugino mokytojo Domo Ročkos klasės mokinių – Ugnės Klasauskaitės, Paulinos Šolytės, Milos Špokaitės, Melitos Paškevičiūtės ir Aistės Laurynaitės autorinės dainos. Renginys nebūtų buvęs toks įdomus, jei ne šaunių, artistiškų koncerto vedėjų – Paulinos Šolytės, Ugnės Morkutės ir Ievos Kaupaitytės koncerto vedimas.
Koncertinę programą mokyklos scenoje pradėjo pačių jauniausių pirmokėlių pasirodymas. Su nedideliu jauduliu, iškilmingai jos žengė į sceną, lydimos žiūrovų aplodismentų.
Koncerte skambėjo gražiausios lietuvių ir užsienio kompozitorių melodijos.
Gruodžio mėnesio melodijų vakaras, pilnas stebuklų, baigėsi. Mokiniai ir tėveliai tarė nuoširdžius padėkos žodžius mokytojams.
Skip to content