Menu Close

„Kai į žemę nusileidžia Adventas“

Prasidėjus pirmajai advento savaitei, Raseinių meno mokykloje surengėme jaukų adventinių skaitymų vakarą „Kai į žemę nusileidžia Adventas“.

„Adventas tai  laikas –  kai kiekvienas galime tapti šviesa, gerumu ir meile. Mes, laukiantys to mažyčio stebuklo, ne visada prisimename, jog jis ateina tik tada, kai mes atsiprašome vieni kitų, kai ieškome šalia mūsų pamirštų ir nelaimingų, laukiančių mūsų paguodos ir pagalbos. Tad laukime visi kartu naujos šviesos ir gyvybės“ – renginio pradžioje palinkėjo renginio organizatorė Dalia Margevičienė

Skaidrėse buvo pademonstruoti advento laikotarpio papročiai, simboliai, perskaitytos mintys, prisiminta ir iš naujo apmąstyta kuo ypatingas adventas šiandien ir kokia jo prasmė. Skaidres pristatė teatro klasės mokiniai (mokyt. Romena Godelytė), parengė bibliotekininkė Dalia Margevičienė. Jaunieji aktoriai sukūrę „Rašytojo“ ir „Minčių“ personažus artistiškai skaitė eiles (mokyt. Ilma Garšvienė), įžiebė žvakes, suteikė teigiamas švenčių laukimo emocijas žiūrovams.

Adventinių skaitymų vakaro programoje skambėjo ir užburiantys muzikos kūriniai, kuriuos atliko mokytojos: Saulė Krečkauskienė ir Asta Nikžentaitienė, kuriai akompanavo mokytoja Valdemara Dauknaitė, mokytojų Eligijos Dobilaitienės ir Gintarės Dobilaitienės mokinės.

Baigiantis renginiui, dainavo mažieji mokytojos Eugenijos Kumpikevičienės mokinukai.

Visi dalyviai skirstėsi lydimi gražaus pasibuvimo drauge, teigiamų emocijų, šiltai pabendravę prie arbatos puodelio, dovanų gavę kalėdinius knygų skirtukus.

Prieš išsiskirdami palinkėjome vieni kitiems  Kalėdų stebuklų išsipildymo.

        

Skip to content