Menu Close

Kalėdinė popietė „Skrido angelo daina, puošta svajonėm…“

Sparčiai trumpėjant gruodžio dienoms ir artėjant didžiausioms metų šventėms, patį laukimą džiugina ne tik pasipuošęs miestas, bet ir pati gamta, kuri retkarčiais dovanoja sniego, rūkus, ilgėsiančias dienas ir patį didžiausią laukimo stebuklą – Kristaus gimimą.

Laukiant tų įvykių Raseinių meno mokyklos Viduklės skyriaus fortepijono, pasirenkamo instrumento klasės mokytoja Rita Krikštanienė ir Raseinių krašto istorijos muziejaus muziejininkė Vita Tarvydienė nuotoliniu būdu surengė šventinę popietę ,,Skrido angelo daina, puošta svajonėm…“ Virtualioje erdvėje skambėjo lyrinių kūrinių melodijos, pasakojimai apie senąsias Kūčių ir Šv. Kalėdų šventimo tradicijas, buvo rodoma Raseinių bažnyčių prakartėlių virtuali paroda ,,Prakartėlė – gyvoji Evangelija“.  Išskirtinio formato projektas, netikėtais sprendimais, sužavėjo tėvelius, mokinius. Kalėdinės popietės metu skambėjo mokinių: I. Mačiulaitytės, E. Fochtaitės, J. Vaznytės, G. Rašimaitės, D. Žalabinaitės, N. Mačiulaičio ir E. Karpaitės atliekami kūriniai. Šventinės renginio akimirkos įrašytos į skaitmeninę laikmeną, kuri tapo gražia Kalėdine dovana mokiniams ir tėveliams. „Mūsų tikslas – atnešti muzikos dalelę į kiekvieno širdį, prakartėlių vaizdais sustiprinti Šv. Kalėdų stebuklo laukimą, apgaubti džiaugsmu tėvelių, mokinių ir klausytojų širdis – pasiektas“.

     Mokytoja Rita Krikštanienė

Skip to content