Menu Close

Kalėdinis koncertas Viduklėje

Gruodžio 11 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos koncertų salėje įvyko Raseinių meno mokyklos Viduklės filialo mokinių kalėdinis koncertas, skirtas mokinių tėveliams, seneliams, sesėms ir broliams, draugams ir visai mokyklos bendruomenei.

Grojo pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai (mokytojas Vidmantas Kveselis) ir fortepijono klasės mokinės (mokytoja Sigita Grubliauskaitė).

Koncertą pradėjo 2 ir 3 klasės mokinių pučiamųjų ansamblis su giesme “Tyli naktis”. Solo numerius atliko Eva Laurinavičiūtė (fortepijonas), Ieva Mačiulaitytė (saksofonas), Eva Aleksaitė (saksofonas), Deimantė Vaičekauskaitė (fortepijonas), Karolis Zanizauskas (klarnetas), Neda Baukytė (saksofonas), Gustė Dubinskaitė (fortepijonas), Gvidas Leškys (klarnetas), Eglė Šlinkšytė (fortepijonas), Andželas Gvazdauskas (saksofonas), Ieva Šlinkšytė (fortepijonas). Koncertą užbaigė meno mokyklos vyresnių klasių mokinių saksofonininkų ansamblis.

Renginį vedė jaunieji muzikantai Ieva Mačiulaitytė, Gvidas Leškys ir mokytoja Sigita Grubliauskaitė.

Linkime visiems gražių, prasmingų artėjančių šv. Kalėdų ir džiugių Naujųjų metų!

 

Sigita Grubliauskaitė, Viduklės filialo mokytoja

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Skip to content