Menu Close

Kalėdinis koncertas Viduklės filiale

    Gruodžio 16 d.  Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos koncertų salėje įvyko Raseinių meno mokyklos Viduklės filialo mokinių kalėdinis koncertas, skirtas mokinių tėveliams ir visiems muzikos mylėtojams. Dalyvavo pučiamųjų instrumentų ir fortepijono klasės mokiniai: Evita Bondarovaitė, Gerda Milašiūtė, Ieva Mačiulaitytė, Titas Mačiulaitis, Magdė Buivydaitė, Neda Baukytė, Gustė Dubinskaitė, Eva Aleksaitė, Deimantė Vaičekauskaitė, Karolis Zanizauskas, Gvidas Leškys, Andželas Gvazdauskas. Koncertą užbaigė pučiamųjų ansamblis (Titas, Andželas, Neda, Eva, Ieva, Karolis, Gvidas). Koncertą vedė Ieva Mačiulaitytė ir mokytoja Sigita Grubliauskaitė. Mokinius koncertui ruošė mokytojai Vidmantas Kveselis (pučiamųjų instrumentų klasė) ir Sigita Grubliauskaitė (fortepijono klasė).

01 02 03 04 04a 05 06 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Skip to content