Menu Close

Kalėdinių koncertų maratonas Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje

Gruodžio mėnuo Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje spinduliavo gražiausių žiemos švenčių laukimu, puikiomis nuotaikomis. Mokiniai su dideliu entuziazmu ruošėsi koncertams, o jų metu savo tėveliams dovanojo pačią gražiausią ir nuoširdžiausią dovaną – pačių atliekamus muzikos kūrinėlius.

Gruodžio 9 d. vyko fortepijono klasės mokytojos Džiuljetos Banienės, akordeono klasės mokytojos Akvilės Baliukonytės, gitaros klasės mokytojo Domo Ročkos, vokalinio ansamblio klasės mokytojos Danguolės Raškevičienės mokinių jungtinis koncertas „Laukiame švenčių“. Šiuo koncertu prasidėjo šventinių koncertų maratonas.

Gruodžio 15 d. skambėjo smuiko ir gitaros muzikos garsai. Mokinius koncertui „Žiemos švenčių belaukiant“ paruošė ir kartu grojo smuiko mokytoja Danguolė Gudžiuvienė, gitaros mokytojas Domas Ročka. Smuiko klasės mokinėms akompanavo mokytoja Alina Skirmantaitė – Ivoškienė.

Gruodžio 16 d. jaukiai suskambo pučiamųjų klasės mokytojo Arūno Krištapavičiaus ir akordeono klasės mokytojos Akvilės Baliukonytės mokinių Kalėdinis koncertas. Pučiamųjų duetui akompanavo mokytoja Alina Skirmantaitė – Ivoškienė. Koncerto pabaigoje  mokytojo Arūno (klarnetas) ir mokytojos Akvilės (akordeonas) duetas klausytojus maloniai nustebino šiltu, šventišku pasirodymu.

Gruodžio 19 d. vyko mokytojos AlinosSkirmantaitės – Ivoškienės fortepijono klasės koncertas „Jau greit Kalėdos“, kuriame debiutavo klasės pirmokai, skambėjo fortepijoniniai duetai, kartu atliekami su mokytoja Alina, vyresniųjų klasių mokinių atliekami kūriniai. Po koncerto mokiniai, tėveliai ir mokytojai bendravo šventinėje vakaronėje „Jau kvepia Kalėdom“, vaišinosi atsineštais saldumynais, mėgavosi jaukiu žiemos vakaru.

Visus Kalėdinius koncertus nuostabiais balsais papuošė mokytojos Danguolės Raškevičienės vadovaujamas vokalinis merginų ansamblis, savo kūrybos dainą atliko duetas – mokyklos absolventė Evelina Dubauskaitė ir fortepijono klasės mokinė Aira Klangauskaitė.

Koncertuose mokiniai grojo ne tik savo pagrindiniais muzikos instrumentais, o taip pat demonstravo ir papildomo instrumento įgūdžius.

Gruodžio 20 d. šventinių renginių maratoną užbaigė choreografijos klasės mokiniai, kurie ilgai, kruopščiai ruošėsi savo pasirodymams ir tėveliams dovanojo nuostabius šokius.

Visą gruodžio mėnesį Ariogalos skyrių puošė dailės skyriaus mokinių Kalėdinių darbų paroda, mokyklos pirmajame aukšte įsitaisė didelis, tartum tikras, namų šilumą ir jaukumą spinduliuojantis židinys. O kaip kitaip? Mūsų mokykloje būti gera. Ji lyg antri mūsų visų namai, kuriuose gyvena Menas.

Alina Skirmantaitė – Ivoškienė, vyresnioji fortepijono mokytoja

Skip to content