Menu Close

Kauno krašto atrankos turo laureatai

Vasario 26 d. Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje įvyko XXVIII Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso Kauno krašto atrankos turas. Konkurse dalyvavo ir Raseinių meno mokyklos moksleiviai: fleitininkė Barbora Šaltytė (mokyt. Asta Nikžentaitienė), trimitininkas Adomas Krištapavičius, eufonininkas Nojus Gedrimas (mokyt. Vaidas Dabžanskis), akompanavo mokytoja Saulė Krečkauskienė.
Fleitos mokytoja metodininkė A. Nikžentaitienė ir trimito vyr. mokytojas Vaidas Dabžanskis buvo pakviesti į šio konkurso vertinimo komisiją.
Visi meno mokyklos konkursantai tapo Kauno krašto atrankos turo laureatais. Laukia aktyvus pasiruošimo etapas respublikiniam turui, kuris įvyks balandžio 3–5 dienomis Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje.
 
Asta Nikžentaitienė
Skip to content