Menu Close

Kauno XVI festivalis-maratonas

   2016 metų lapkričio 26 dieną Kauno miesto gražiausiose koncertų salėse vyko tradicinis respublikinis jaunųjų pianistų festivalis-maratonas.

Šiais metais į festivalį-maratoną vyko Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo jaunosios pianistės Klaudija Petrauskaitė, Gabija Laurinavičiūtė, Evelina Dubauskaitė, Paulina Veličkaitė, Ema Andriuškaitė (vyresnioji mokytoja Džiuljeta Banienė), Eliza Aputytė, Skaistė Klizaitė (vyresnioji mokytoja Alina Skirmantaitė), jaunieji pūtikai Benas Arlauskas ir Matas Algimantas Kruvelis   (vyresnysis mokytojas Arūnas Krištapavičius). Jaunieji atlikėjai koncertavo Kauno VDU Muzikos akademijos operos studijos salėje.

Renginyje dalyvavo trisdešimt penki mokiniai ir, juos paruošią, aštuoniolika mokytojų iš Elektrėnų, Marijampolės ir Raseinių (Ariogalos filialo) meno mokyklų. Koncerte skambėjo E. Nakados, J. Bastien, W. Gillock, M. Allard, V. Majorovo, M. Mier, S. Žentelio, M. Schmitz, S. Talle, D. Aleksander, B. Readdy, J. F. Burgmuller, J. Vesniak ir kitų, užsienio bei lietuvių kompozitorių kūriniai. Festivalio koncertą vedė mokytoja  Vilma Gumbienė ir salės koordinatorė Rita Andrejaitienė. Renginio pabaigoje visi jaunieji atlikėjai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Festivalis – tai tarsi įžanga į žiemos koncertinio maratono pradžią. Gruodžio mėnesį visų jaunųjų atlikėjų laukia kruopštus, didelės kantrybės ir ištvermės reikalaujantis darbas, kurio rezultatas – galimybė koncertų metu pademonstruoti skambančių kūrinių  žavesį, atskleisti savo kaip atlikėjo artistiškumą.

Džiuljeta Banienė

Ariogalos filialo vyresnioji mokytoja

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

Skip to content