Menu Close

Klausėsi Klaipėdos kariliono

Š. m. rugsėjo 21 d. Meno mokyklos mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje, kurią organizavo Dainavimo ir muzikos teorijos metodinė grupė.

Pakeliui į Klaipėdą buvo aplankytas Rietavo dvaras. 1874-1903 m. čia veikė pirmoji Lietuvos muzikos mokykla. Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje mokiniai susipažino su kunigaikščių geneologija, kultūriniu paveldu. Lankėsi Rietavo Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje.

Klaipėdos senojo pašto bokšte skambėjo muzikiniais varpais atliekama muzika. Karilionininkas Kęstutis Kačinskas supažindino su unikaliu “Royal Eijsbouts” firmos pasaulinio lygio instrumentu, leido vaikams juo paskambinti, atsakė į pateiktus klausimus.

Kartu su mokytojomis Giedre Arlauskiene, Jūrate Daugėliene, Eugenija Kumpikevičiene, Jolita Oržekauskaite, Vijoleta Volungiene mokiniai pasivaikščiojo po miestą, mėgavosi jūros bangomis.

Jūratė Daugėlienė, mokytoja ekspertė

 

Skip to content