Menu Close

Koncertas Ariogalos gimnazijos pradinukams

2018 m. balandžio 27 d. Ariogalos gimnazijos pradiniame skyriuje vyko Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus organizuotas reklaminis koncertas, kuriuo siekta supažindinti vaikus su įvairiais muzikos instrumentais ir pakviesti mokytis meno mokykloje. Koncerte dalyvavo Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus fortepijono, akordeono, smuiko, pučiamųjų klasių mokiniai ir juos ruošę mokytojai: Danutė Nedzinskienė, Danguolė Gudžiuvienė,  Arūnas Krištapavičius, Džiuljeta Banienė ir Alina Skirmantaitė – Ivoškienė. Sveikinimo žodį tarė ir stojamųjų egzaminų informaciniais klausimais pasisakė Raseinių meno mokyklos direktorės pavaduotojas ugdymui Ariogalos skyriuje – Benediktas Siliūnas. Koncertą vedė mokytoja Alina Skirmantaitė – Ivoškienė.

Alina Skirmantaitė – Ivoškienė,  Ariogalos skyriaus vyresnioji mokytoja

       

 

Skip to content