Menu Close

Koncertas „Giesmė gimtajam kraštui” Raseinių bažnyčioje.

Birželio 30 d., sekmadienį Raseinių Švc. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vyko koncertas „Giesmė gimtajam kraštui”. Tai – vilniečio kompozitoriaus, aranžuotojo, koncertmeisterio Vitalijaus Neugasimovo ir raseiniškių choro „Šatrija” (vadovas Gražvydas Jegnoras), Raseinių meno mokyklos akordeonininkų kvarteto (vadovas Gražvydas Jegnoras), fleitos mokytojos Astos Nikžentaitienės ir maestro V. Neugasimovo (fortepijonas) duetas, parengta bendra programa. „Svajoklio” teatro jaunoji aktorė Saulė Rukaitė koncerto metu skaitė Justino Marcinkevičiaus ir Raseinių krašto dainiaus Maironio eiles. Skambėjo Juozo Naujalio, Maironio, Gyčio Paškevičiaus, Vytauto Kernagio dainos ir sakralinė muzika, kiti kūriniai, skirti įvairaus amžiaus klausytojui, gerai žinomi ir labai pamėgti. 

Už nuostabų koncertą dėkojame organizatoriams. Poezija ir muzika nuskaidrino širdis ir sujungė jas bendrystei.
Lauksime šio projekto tęsinio.

           Dalia Margevičienė

Skip to content