Menu Close

Koncertas “Saulės muzika”

Gegužės 2 d. Meno mokykloje įvyko koncertas „Saulės muzika“, skirtas paminėti Motinos dieną. Prieš pasirodymą mamytės, močiutės gavo joms skirtas programėles ant kurių puikavosi jų dukrų, sūnų nuotraukos. Tai – dovana mamytėms. Ši akimirka buvo išties jaudinanti ir ne vienai mamai skruostu nuriedėjo ašara.

Scenoje pasirodė mažieji ir didieji artistai, kurie, atsidėkodami pačiam mylimiausiam žmogui Mamai, už meilę, rūpestį bei šilumą, džiugino muzikiniais kūriniais, dalino gerą nuotaiką, šypsenas, eilėraščius. Vaikučių koncerto repertuaras buvo apie pavasarį, prabudusią gamtą, meilę ir pagarbą Mamai.

Pažvelk, mamyt, pro langą – 
Tyliai žvaigždės krenta, 
Ir tylumoj – ant gatvių, ant stogų 
Vėjelis švelniai glosto Tavo plaukus 
Te širdyje Tau būna lengva 
Ir skaidru.

Eilėraščių posmai jaudino – mamytes, močiutes ir visus koncerto dalyvius. Tai buvo tarsi viena gausi šeima susibėgusi pasidžiaugti, pabūti kartu, atitrūkti nuo kasdienybės darbų ir rūpesčių.

Koncerte dalyvavo styginių instrumentų ansamblis (mokyt. J.Turčinskienė, L.Juodytė), kamerinis ansamblis (mokyt. J. Turčinskienė, S. Krečkauskienė), choras VIVAT CANTUS ir  vokaliniai ansambliai (mokytoja ir koncertmeisterė dr. J. Daugėlienė), jaunieji pianistai (mokyt. dr. J. Daugėlienė, L. Juodytė, R. Krikštanienė), jaunieji klarnetininkai (mokyt. G. Grigalis).                   

Šventinę nuotaiką skaidrino, poetiško ir gražaus žodžio nestokojanti, koncertą vedusi,  smuiko mokytoja Jolanta Turčinskienė.

 
Skip to content