Menu Close

Koncertas “Šiltos kalėdos”

Gruodis… Šiemet jis kitoks… Mūsų mokiniai taip pat kitokie. Dar labiau spinduliuojantys tyliu laukimu pačių gražiausių metų švenčių –  Šventų Kalėdų, bent keleto šokančių snaigių už lango ir neblėstančios šilumos artimųjų rate.

O koks gi būtų buvęs laukimas mūsų mažiesiems muzikantams be nuoširdžiai atliekamos muzikos, be trupučio jaudulio prieš išeinant į sceną, be džiaugsmo širdyje matant tėvelius ir kitus brangius žmones, atėjusius  pasiklausyti atliekamų kūrinėlių? Be muzikos laukimas jiems būtų buvęs neįprastas ir liūdnas, todėl Gruodžio 15 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos filiale, įvykusio šventinio fortepijono ir pučiamųjų instrumentų muzikos koncerto „Šiltos Kalėdos“ metu, mokiniai, mokytojai ir svečiai – atlikėjai nuostabiais muzikos garsais šildė klausytojų širdis ir dovanojo pačias geriausias emocijas.

Šventiniame koncerte pasirodė fortepijono klasės mokinės – Eliza Aputytė, Skaistė Klizaitė, Aura Vaitkutė, Rugilė Račiūnaitė, Liepa Stanevičiūtė, Aistė Laurynaitytė, pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai – Marijus Gudžiūnas, Gytis Navakauskas, Joris Tamašauskas, Dominykas Abakanavičius, Lukas Bajorėnas, Matas Algimantas Kruvelis, Adomas Vilkas, Benas Arlauskas (mokytojai: A. Skirmantaitė ir A. Krištapavičius), jaunučių choro ansamblis, Kamilė Venclovaitė ir  Evelina Stanevičiūtė (paruošė mokytoja A. Skirmantaitė), jaunieji akordeonininkai – Gabija Kaupaitytė, Miglė Kulikauskaitė, Žygimantas Dockevičius (paruošė mokytoja Danutė Nedzinskienė). Vakaro viešnia Girkalnio lopšelio – darželio muzikos mokytoja Lina Kanapinskaitė (vokalinis duetas su mokyt. A. Skirmantaite). Koncertą vedė Klaudija Juodytė (fortepijono klasės mokinė) ir Urtė Noreikaitė (akordeono klasės mokinė).

Linkime, kad visų širdyse, šventinį laikotarpį ir po jo, skambėtų tik džiaugsmo muzika !

Šiltų ir jaukių artėjančių Šventų Kalėdų

Skip to content