Menu Close

Koncertas „Žiemos eskizai” ir edukacija „Kalėdos nebūtų Kalėdos” Viduklės skyriuje

Kaip pajusti kalėdinę nuotaiką, pasisemti įkvėpimo ir priartinti šventes dar labiau? Šiuos ir daugybę kitų klausimų „Kalėdos nebūtų Kalėdos…” narpliojo Raseinių krašto istorijos muziejaus muziejininkė V. Tarvydienė. O prasidėjusį didžiųjų metų švenčių laukimą praturtino fortepijono ir saksofono klasės mokinių koncerto „Žiemos eskizai” programa.                                                                              

Gruodžio 16 d. pakvietėme tėvelius, gimnazijos bendruomenę į kasmetinį tradicinį  prieškalėdinį vakarą–koncertą. Koncerte mokiniai F. Višinskytė, N. Mačiulaitis, D. Petkevičiutė, E. Fochtaitė (mokytoja R. Krikštanienė) pianinu skambino įvairių žanrų kūrinius. Gražias džiazo ir klasikines pjeses saksofonu grojo mokiniai: A. Višinskytė, D. Žalabinaitė, K. Čėsna, A. Karpaitė, E. Karpaitė, E. Radžiutė, T. Mačiulaitis ir P. Povilaitis (mokytojas V. Kveselis). Skambėjo mokytojo V. Kveselio pučiamųjų instrumentų ansamblio sudėčiai aranžuoti  kūriniai.  Mokinių koncertas sukūrė jaukią kalėdinę nuotaiką, praskaidrino visų kasdienybę, pritemdė prieššventinius rūpesčius bei dovanojo šypseną visų veiduose.

Rita Krikštanienė, Viduklės skyriaus mokytoja

Skip to content