Menu Close

Koncertavome renginyje Kalnujuose

Spalio 17 d. koncertavome Kalnujų kaimo bendruomenės namuose, renginyje „Aš tau giesmę nešu ištvermės ir vilties“, skirtą Maironio 155-osioms gimimo metinėms paminėti. Dalyvavo Meno mokyklos mokiniai: Emilija Maciukevičiūtė, Lyja Germanavičiūtė, Justina Žemaitytė, Vėja Germanavičiūtė, Gabija Unikytė,  Danielė Aleksaitė (mokytoja Jolanta Turčinskienė), Julita Kumpikevičiūtė (mokytoja Laisvida Juodytė), Mindaugas Žiūkas, Monika Selvenytė (mokytoja Zita Žemaitienė) ir choro “Vivat Cantus” ansamblis – Aistė Leniartek, Deimantė Jokubauskytė, Claudia Branick, Dovilė Vasiliauskaitė, Ugnė Daktaraitė, Ieva Augustanavičiūtė, Urtė Volfaitė, Samanta Tamkutė, Justė Andriūnaitė, Rugilė Ačaitė, Kamilė Raciūtė (mokytoja ir koncertmeisterė Jūratė Daugėlienė).

Renginio metu Kalnujų kaimo bendruomenės nariai skaitė Maironio eiles, pasakojo apie poetą. Meno mokyklos kolektyvai dėkoja Kalnujų seniūnijos seniūnei Reginai Čepurnovienei ir kultūros darbuotojams už šiltą priėmimą, atminimo dovanas.

     

 

 

Skip to content