Menu Close

Konkursas “Draugiškas akordeonas”

2017 m. lapkričio 22 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus akordeonininkų ansamblis dalyvavo Kretingos meno mokyklos organizuotame respublikiniame mišrių ansamblių konkurse-festivalyje „Draugiškas akordeonas”. Į konkursą suvažiavo atlikėjai iš 15 meno ir  muzikos mokyklų. Konkurencija tarp dalyvių  buvo atkakli. Dalyviai varžėsi trijose amžiaus kategorijose. Mokytojos Danutės Nedzinskienės vadovaujamas akordeonininkų ansamblis savo amžiaus kategorijoje laimėjo III laipsnio laureato diplomą. Ansambliui akompanavo mokytoja Alina Skirmantaitė-Ivoškienė. Tokie laimėjimai įkvėpia visą kolektyvą dar daugiau mokytis ir tobulėti. 

 

                Gabija Kaupaitytė,

                Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus 6 klasės mokinė

      

 

Skip to content