Menu Close

Konkursas „Muzikuojantys berniukai“

2019 m. kovo 22 d. Klaipėdos  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto koncertų salėje vyko II tarptautinis konkursas ,,Muzikuojantys berniukai“. Konkurse varžėsi berniukai ir jaunuoliai nuo 6 iki 18 metų, grojantys fortepijonu, smuiku ir violončele. Pianistų grupėje pasirodė 63 jaunieji atlikėjai iš Lietuvos , Latvijos, Estijos ir Rusijos. Pianistų atliekamas programas išklausė vertinimo komisija: pirmininkas prof. Normunds Viksne (Latvija), prof. Rokas Zubovas (Lietuva), Biruta Vaišienė(Lietuva).

Konkurse puikiai pasirodė Raseinių meno mokyklos  jaunasis pianistas, antrokas Deimantas Vaička (mokytoja Saulė Krečkauskienė). Deimantas atliko 2 kūrinius: G. F. Hendelio Sarabandą ir A. Byzovo  pjesę ,,Plėšikai“. Vertinimo komisija  skyrė Deimantui I vietos laureato diplomą ir padėkos raštą už geriausiai atliktą baroko epochos kūrinį.

Nors Deimantui tik 8 metai, jis turi sukaupęs gana solidžią ir sėkmingą konkursinę patirtį. Berniukas dalyvavo 6 respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, iš kurių parvežė į Raseinius laureato ir diplomanto vardus. Linkiu gabiam berniukui, kad meilė muzikai, nuoseklus ir sistemingas darbas būtų kasdieniai palydovai, atnešantys sėkmę, o kartu ir džiaugsmą jam pačiam, jo šeimai ir mokytojams.

Saulė Krečkauskienė, fortepijono mokytoja

   

Skip to content