Menu Close

Konkursas „Vaikystės vėjas 2023“ mūsų mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės mokiniams buvo sėkmingas

Š. m. gruodžio 14 d. Kauno r. meno mokykloje vyko III respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas „Vaikystės vėjas 2023“, kuriame sėkmingai pasirodė Raseinių meno mokyklos mokiniai – Barbora Šaltytė (7 kl., fleita – I vieta), Liepa Juškaitė (4 kl., fleita – II vieta), Gustas Gedrimas (6 kl., trimitas – II vieta), Dominykas Guntarskis (8 kl., trimitas – II vieta), Agota Jaškauskaitė (2 kl., saksofonas – III vietas), Dovilė Račaitė (6 kl., saksofonas) – dalyvavo vertinimo komisijoje.
Mokinius konkursui rengė mokytojai: Asta Nikžentaitienė, Vaidas Dabžanskis, Arūnas Krištapavičius. Koncertmeisterės – Valdemara Dauknaitė ir Saulė Krečkauskienė.
Sveikiname laureatus ir juos parengusius mokytojus!
Skip to content