Menu Close

Konkurso diplomantai

Kovo 9 d. Kelmės kultūros centre vyko Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos organizuotas dešimtasis respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Algirdo Lipeikos menų mokykla konkursą organizuoja kas dvejus metus. Konkurse dalyvavo 53 kolektyvai: solistai, duetai ir vokaliniai ansambliai nuo 4 iki 18 metų. Į Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklą atvyko 165 mokiniai, 26 mokytojai ir 25 koncertmeisteriai iš visos Lietuvos.

Vertinimo komisijoje dirbo Šiaulių universiteto Muzikos pedagogikos katedros docentas, Šiaulių universiteto merginų choro „Pavasaris“ meno vadovas Gediminas Ramanauskas, Klaipėdos universiteto Menų akademijos dėstytoja, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos vokalo pedagogė Giedrė Zeicaitė, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokytoja metodininkė Loreta Mikutienė, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos dainavimo mokytoja Viktorija Gurejeva. Visi jaunieji „vyturėliai“ buvo apdovanoti I, II, III laipsnio bei laureato diplomais.          (Šaltinis. Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos informacija)

II laipsnio diplomu apdovanotas Raseinių meno mokyklos tercetas: Gita Gliaudytė, Renata Kumpikevičiūtė, Karolina Kulišauskaitė, parengė mokytoja Eugenija Kumpikevičienė.

 

Skip to content