Menu Close

Konkursas “Vyturiai ir vyturėliai”

Kovo 9 d. Kelmės kultūros centre vyko X respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“. Į Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklą atvyko 165 mokiniai, 26 mokytojai ir 25 koncertmeisteriai iš visos Lietuvos. Visi jaunieji „vyturėliai“ buvo apdovanoti I, II, III laipsnio bei laureato diplomais.

II laipsnio diplomu apdovanotas Raseinių meno mokyklos 1-2 klasių vokalinis ansamblis (mokytoja ir koncertmeisterė dr. Jūratė Daugėlienė). Konkurse dalyvavo: Rugilė Ačaitė, Justė Andriūnaitė, Claudia Branick, Ugnė Daktaraitė, Evelina Petravičiūtė, Augustina Povilaitytė, Kamilė Raciūtė, Aistė Leniartek, Samanta Tamkutė, Dovilė Vasiliauskaitė. Smuiku pritarė Emilija Maciukevičiūtė (mokyt. Jolanta Turčinskienė). 

   

Skip to content