Menu Close

XI tarptautinio konkurso laureatės

Kovo 30 – balandžio 1 dienomis Alytaus muzikos mokykloje vyko XI tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas-festivalis „GIOVANI VIRTUOSI“ .

Kovo 30 dieną grojo festivalio dalyviai, kovo 31- balandžio 1 dienomis vyko fortepijoninių ansamblių ir kamerinių ansamblių konkursas.

Lyja ir Vėja  Germanavičiūtės šiame konkurse, savo amžiaus grupėje (10-12 m.), iškovojo Laureatų diplomus.

Mergaites konkursui paruošė mokytojos: Jolanta Turčinskienė (smuikas) ir Laisvida Juodytė (fortepijonas).

Konkurse dalyvavo jaunieji muzikantai iš Kauno, Klaipėdos, Vievio, Jonavos, Alytaus, Garliavos, Kėdainių, Marijampolės, Neringos, Latvijos (Kekavos, Rygos, Liepojos), Kaliningrado E.T.A. Gofmano muzikos mokyklų.

Fortepijoninių ir kamerinių ansamblių konkurso vertinimo komisijos pirmininkas: LMTA profesorius, Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro fleitų grupės koncertmeisteris Valentinas Gelgotas. Komisijos nariai: Diana Žemaitė VDU MA fortepijono mokytoja metodininkė, Karolis Variakojis Alytaus simfoninio orkestro vadovas, Rita Leitanienė Jiezno muzikos mokyklos fortepijono mokytoja metodininkė.

Po konkurso iš Alytaus grįžome aplankydami Panemunių Piliakalnius: Vilkijoje, Seredžiuje, Veliuonoje ir Panemunės pilį Vytėnuose. Pasivaikščiojimas miško takais, atgimstančios gamtos vaizdai tapo tikra atgaiva po konkurso.

Sveikiname mergaites ir mokytojas gavus aukštą įvertinimą.

 

 

Skip to content