Menu Close

„Kūrybinės dirbtuvės“ mokinių kelionė

Neformaliojo Vaikų Švietimo programos „Kūrybinės dirbtuvės“ vyresnieji mokiniai gegužės 3 d.  vyko į Vilnių. Lankėsi Vilniaus paveikslų galerijoje, Lietuvos dailės muziejaus padalinyje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Nikolajaus Rerich  kūryba. Ekspedicija po nutapytus kalnus“. Vėliau lankėsi Šiuolaikinio meno centre (ŠMC). Mokinius ypač sudomino Roberto Narkaus paroda „Nešėjas“.

NVŠ programos „Kūrybinės dirbtuvės“ jaunesnieji mokiniai gegužės 9 d.  vyko į Kauną. Lankėsi Mykolo Žilinsko dailės galerijoje, Nacionalinio Mikalojaus Konstantino  Čiurlionio dailės muziejaus padalinyje  ir dalyvavo edukacinėje programoje „Kelionė į Egiptą“, taip pat aplankė „Velnių muziejų“ ir dalyvavo labai smagioje ir judrioje edukacinėje programoje „Raganos Kankaros puota“

Edukacinių išvykų tikslas: stiprinti mokinių meninį suvokimą, aplankant meno galerijas, muziejus bei dalyvauti rengiamose edukacinėse programose.

Dalyviai: neformalaus vaikų švietimo programos „Kūrybinės dirbtuvės“ mokiniai (vadovė Kristina Grockytė)

 Ariogalos skyriaus dailės mokytoja Kristina Grockytė

Skip to content