Menu Close

Kviečiame 4–6 metų vaikus į muzikinius užsiėmimus

Individualūs muzikiniai meno terapijos užsiėmimai, skirti autizmo spektro ir elgesio, ar emocijų sutrikimų turinčių 4–6 metų vaikų lavinimui muzikos pagalba. Individualių užsiėmimų metu bus kuriama muzikinė aplinka, kurioje atsiranda galimybė įgyvendinti nemuzikinius tikslus: skatinti stambiosios ir smulkiosios motorikos, judesių koordinacijos raidą, adekvačią emocinę raišką, komunikacinių gebėjimų lavinimą. Užsiėmimai vyks 1 kartą savaitėje (individualiai suderintu laiku). Skubėkite teikti prašymus, nes vietos yra ribotos.

Ankstyvojo muzikinio ugdymo (AMU) grupiniai užsiėmimai skirti 4–6 metų amžiaus vaikams vyks 2 kartus savaitėje po 1 akademinę valandą. Užsiėmimų metu muzikinės veiklos įvairovė padės vaikams geriau pažinti savo muzikinius gebėjimus, padės pasiruošti tolimesniam mokymuisi meno srityje.

Prašymus pateikti  meno mokykloje, Vytauto Didžiojo g. 15., arba el. paštu mokykla@raseiniumenomokykla.lt

Prašymas priimti mokytis

Daugiau informacijos tel. 8 602 71 775

Skip to content