Menu Close

“Laiko gijomis susieti”

Gegužės 10 d. į Raseinių meno mokyklos Viduklės skyriaus salę, Raseinių meno mokyklos 60-ties metų veiklos jubiliejui paminėti, rinkosi ne tik dabartiniai mokiniai su savo tėveliais, bet buvę auklėtiniai su savo vaikais, anūkais. Renginį „Laiko gijomis susieti“ vedė mokytoja Rita Krikštanienė ir sveikindama į šventinį koncertą susirinkusius svečius, tėvelius ir mokinius, pažymėjo, jog jubiliejus – proga stabtelti ir apžvelgti nueitą kelią. Pasak mokytojos, per šešis dešimtmečius mokykloje labai daug kas pasikeitė.Tačiau joje tokia pat išliko meilės muzikai atmosfera. Didžiausia mokyklos vertybė – mokiniai ir dirbantys profesionalūs, nuolat tobulėjantys, atsidavę savo darbui žmonės, kurie nuo pirmų žingsnelių, nuo pirmo garso, nuo pirmos natos, nuo pirmo akordo, nuo pirmos repeticijos, nuo pirmo koncerto ir išėjimo į sceną – veda mokinius muzikos pažinimo keliu. Ne visi mokiniai tampa muzikais, bet jie visi taps muziką suprantančiais  žmonėmis.

Meninėje programos dalyje koncertavo klarnetininkai, saksofonistai, fortepijono klasės mokinės. Tėveliai linkėjo didelės kantrybės ir sėkmės ugdant mokinius bei telkiant skyriaus bendruomenę. ,,Jūsų atvirumas, darbštumas ir profesionalumas suburia po vienu stogu visus, kurie myli muziką ir tiki jos galia. Muzikuokite ir džiaukitės pasiekimais, kad Jūsų muzika niekada nenustotų skambėti“ – sveikino susirinkusieji Viduklės skyriaus mokinius ir mokytojus.

Rita Krikštanienė, Viduklės skyriaus mokytoja

 

 

 

 

 

Skip to content