Menu Close

Laimėtos keturios III vietos

Europos Parlamento narys Bronis Ropė Lietuvoje organizavo nacionalinį konkursą Kuriu ateities Europą, skirtą Europos dienai. Ateities Europą kuriame šiandien, tačiau ją kuriame ateities kartoms, tad nepaprastai svarbu skatinti vaikų ir jaunimo domėjimąsi ES ateities aktualijomis.

Konkursui darbus atsiuntė daugiau nei 350 įvairaus amžiaus mokinių iš visos Lietuvos. 8-19 metų amžiaus Lietuvos moksleiviai buvo kviečiami teikti šiam konkursui savo kūrybos piešinius ir fotografijas.

Dalyvavo Raseinių meno mokyklos 4 dailės klasės mokinės Augustė Žilytė, Vakarė Jokubauskaitė, Vilinta Vaškevičiūtė ir jauniausias mokinys Karolis Krištapavičius. Visi laimėjo trečiąsias vietas. Labai džiaugiamės gražiais kūriniais, išskirtiniu dėmesiu kūrėjams ir linkime visiems naujų kūrybiškų projektų.

Gintarė Norkienė, dailės mokytoja, metodininkė

  

Skip to content