Menu Close

Lankėmės kino miestelyje “Cinevilla”

   Vaikų ir jaunimo teatras „Svajoklis“ su vadove Ilma Garšvienė lapkričio mėnesio pirmą savaitgalį vyko į pažintinę-edukacinę išvyką pagal NVŠ programą aplankyti Latvijos kino miestelį  “Cinevilla”. Apsilankymas kino miestelyje priminė laiko mašiną – čia pasisvečiavę pamatė, kaip atrodė Ryga prieš apytikriai 100 metų. Ten yra bažnyčia, istoriniai tiltai, turgaus aikštė, gatvės grindinys, Dauguvos pakrantė su laiveliais, tramvajus, karinė technika ir kiti objektai, leidžiantys pažvelgti į kino filmų kūrimo užkulisius. Studijos darbuotojai net tik pasiūlo scenarijų, bet ir nufilmuoja bei sumontuoja, o po poros savaičių atsiunčia į namus filmą.

Ekskursijos pabaigoje laukė efektingas šou – filmavimasis.

Toliau lankėsi Rygoje, kurios senamiestis įtrauktas į UNESKO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas žymus gausia JUGENDSTILL architektūra. Apžvalginė ekskursija po Rygą – Pilies aplankymas, trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Domo katedra, Juodgalvių namas – paliko neišdildomus įspūdžius.

Ekskursija į Rygos TV bokštą, kur buvo galima pamatyti, kaip atrodo Ryga iš viršaus – suteikė ekskursijai žavesio ir paliko gražius prisiminimus. Lido pramogų centre pasistiprino latviškais valgiais ir išvyko link namų.

 Paskelbė Dalia Margevičienė

Skip to content